Schoenmaat omrekenen Le Coq Sportif

Dit is één van de meest bekende sportmerken uit Frankrijk. De prijs/ kwaliteit verhouding is heel goed en daardoor erg populair voor het sporten maar ook om normaal te dragen. Hoe kun je de schoenmaat omrekenen van Le Coq Sportif zonder om daar ingewikkelde formules voor te gebruiken? Maak dan gebruik van de Le Coq Sportif maattabel. Binnen één oogopslag zie je direct welke maat je nodig hebt. Dat kan voor heren, dames maar ook voor kinderen.

Schoenmaat omrekenen Le Coq Sportif

Je kunt op verschillende manieren de Le Coq Sportif schoenmaat omrekenen. Met behulp van de maattabel zie je niet alleen de Franse en Europese schoenmaten, ook de Amerikaans en Engelse maatvoeringen zijn erin verwerkt. Op basis van je huidige schoenmaat kun je de Le Coq Sportif maten omrekenen zonder gebruik te hoeven maken van formules of rekenmachines. Weet je niet welke maat je momenteel draagt? Meet dan je voetlengte op en gebruik de lengte in centimeters.

1) Bekijk de tabel voor het omrekenen van de schoenmaat;
2) Bepaal nu eenvoudig welke maat je nodig hebt.

Le coq sportif schoenmaten

Le Coq Sportif schoenmaten

Je kunt de Le Coq Sportif schoenmaten tegenkomen bij de heren en dames schoenen. Ook voor kinderen en baby’s kun je verschillende schoenen van dit merk kopen. De sneakers zijn erg populair en zijn daarom ook volop aanwezig bij de verschillende online en offline schoenenwinkels. Wanneer je te grote of te kleine schoenen koopt dan kun je serieuze voetklachten krijgen. Het bepalen van de juiste schoenmaat is daarom een serieuze zaak.

Maattabel

Met behulp van een maattabel kun je de Le Coq Sportif schoenmaten omrekenen. Je kunt de verschillende maatvoeringen met elkaar vergelijken zonder formules of ingewikkelde rekenmethodes. Welke EU maat staat bijvoorbeeld gelijk aan de UK maat 7? Bekijk de Le Coq Sportif maattabel en bepaal zelf de juiste schoenmaat

Schoenmaten tabel heren en dames:

Voor dames en heren kan er een verschil in de maatvoering zitten van dit schoenenmerk. Dit komt met name ter sprake wanneer er Amerikaanse maten worden gebruikt. Tussen de herenmaten en de damesmaten kan dan een verschil zitten van 1 tot 1,5 schoenmaat. Dit is dusdanig groot dat je hier goed rekening mee moet houden. Hieronder kun je de maattabel bekijken en kun je de juiste schoenmaat bepalen, berekenen en omrekenen.

EU maat36373839404142
UK maat3455.5678
US maat5.5677.58.59.510
JAP maat2323.5242525.52627
EU maat394041424344454647
UK maat5.567891010.51112
US maat6.57.58.591010.511.51213
JAP maat2525.5262727.7282929.930
Schoenmaat omrekenen Le Coq Sportif
4.5 sterren 185 stemmen